Tata CUP

 

Turniej piłki nożnej TATA CUP 2014 zakończony

Drukuj

tata cup ikona

Dnia 9.03.2014r. w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie odbył się turniej piłki nożnej TATA CUP 2014. Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn, które w początkowej fazie turnieju rywalizowały w czterech grupach.

Po super początku, jednym meczu wygranym 3:0 a drugim zremisowanym 1:1 końcówkę mieliśmy gorszą i ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce. Zwycięzcami turnieju zostali zawodnicy Korony Zakrzewo - GRATULACJE !

Sytuacja w grupach przedstawiała się następująco: grupa A - Grom Dopiewo Orlik, Błękitni Owińska Żaki, grupa B - Korona Zakrzewo, Oranje Sport Poznań, Lechia Kostrzyn Żaki, grupa C - Lechia Kostrzyn Orlik, Grom Dopiewo Żaki, grupa D Błękitni Owińska Orlik, Canarinhos Skórzewo Żaki opraz UKS Śrem. W następnej fazie turnieju grano systemem pucharowym zaczynając do ćwierćfinałów. Wielokrotnie wynik rozstrzygany musiał być przy pomocy rzutów karnych. W finale spotkały się drużyny Korony Zakrzewo oraz Błękitnych Owińsk Żaki gdzie lepszy okazali się zawodnicy Korony. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Łukasz Berczyński - bramkarz Korony Zakrzewo.

Klasyfikacja końcowa:

1) Korona Zakrzewo

2) Błękitni Owińska Żaki

3) Grom Dopiewo Orlik

4) Lechia Kostrzyn Orlik

5) Oranje Sport Poznań

6) Canarinhos Skórzewo Żaki

7) Grom Dopiewo Żaki

8) Błękitni Owińska Orlik

9) Lechia Kostrzyn Żaki

10) UKS Śrem

Tata CUP 1

Tata CUP 2

Canarinhos 1

 

Canarinhos

Ogólnopolski &quots;Mikołajkowy&quots; Turniej o Puchar Starosty Gorzowskiego - Rodzina Zmyslowskich

Zespół żaków (rocznik 2006) najlepszy na turnieju w Gorzowie

2013-12-01

Zajęliśmy I miejsce w finale pokonując Pogoń Szczecin w rzutach karnych 2:1, We finale z Pogonią Szczecin mecz zakończył się remisem 0:0 rozstrzygnięcie nastąpiło w rzutach karnych Kuba strzelił jednego gola a Bartek drugiego :). Końcowy wynik 2:1 dla naszych.
Dodatkowo Bartek zdobył puchar i dyplom za najszybciej strzeloną bramkę (w 7 sek. meczu)

Kolejność zespołów:
 
1. KS Canarinhos Skórzewo
2. Pogoń Szczecin
3. Brazil da bola Stargard Szczeciński
4. Junior Różanki
5. Żaki Szczecin
6. Smyk Stargard Szczeciński
7. Stilon Gorzów
8. Polonia Słubice
9.Salos Szczecin
10.Barlinek

KS wystąpił w składzie:
Praiss,Konecki,Lipski,Frankiewicz,B.Zmysłowski,K.Zmysłowski,Strzyżewski,
Augustyniak,Lasota,Bogdan

 

Bramki dla KS-u zdobyli: B.Zmysłowski, Strzyżewski, Frankiewicz, Augustyniak
Karne półfinał: Frankiewicz, Kuba Zmysłowski
Karne Finał: K.Zmysłowski, B.Zmysłowski

 

Maciej Dobek&L.J.

 

III miejsce żaków (rocznik 2005) w Dopiewie

 

 

  W grupie nasz zespół rozpoczął z wysokiego "C" i pokonał 5-0 Koronę Zakrzewo. Następnie nasz zespół pewnie pokonał Akademię Piłkarską Reiss I 2-0. W trzecim meczu dobra passa trwała dalej, kolejnym pokonanym zespołem został Oranje Sport Poznań 1-0. Po trzech meczach zespół uzyskał 9 punktów przy bardzo dobrym stosunku bramkowym 8-0. Ostatnie dwa spotkania grupowe zakończyły się remisami, najpierw 1-1 z AP Błękitni Owińska II oraz 2-2 z KKS 1922 Lechia Kostrzyn. W sumie z 11 punktami KS uplasował się na 1 miejscu w grupie.
  Po meczach grupowych przyszło nam się zmierzyć w półfinale z gospodarzem UKS Mondi Grom Dopiewo. Niestety był to najsłabszy mecz w wykonaniu młodych piłkarzy. Widoczna była trema zawodników, którzy popełniali proste błędy zarówno w obronie oraz w ataku. W konsekwencji po porażce 1-2, w meczu o 3 miejsce zagraliśmy z Oranje Sport Poznań. Po bardzo dobrym meczu KS Canarinhos Skórzewo wygrał 5-0 niemalże perfekcyjnie grając przez pełne 12 minut. Małym pocieszeniem dla podopiecznych trenerów Kaliszana i Matouszka był fakt, iż zwycięzcom II Grand Prix w Dopiewie został zespół, z którym przegraliśmy w półfinale - UKS Mondi Grom Dopiewo (pokonał AP Błękitni Owińska I 1:0) - którym gratulujemy postawy.
Warto odnotować, iż najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany zawodnik KS Canarinhos Skórzewo - Eryk Preiss - gratulujemy.
  Cieszy fakt, że dobry sportowy wynik był konsekwencją dobrej gry całego zespołu, który pokazał kilka ciekawych akcji, a co może i ważniejsze zyskał kolejne doświadczenie. Rodzicom gratulujemy postawy swoich pociech oraz dziękujemy za obecność i aktywny doping!!!


Skład: Eryk Preiss, Bartek Biernacki, Bartek Zmysłowski, Adam Witek, Kacper Jaskóła, Staś Frankiewicz, Franek Strzyżewski, Kuba Zmysłowski, Jan Adamczewski, Piotr Sarna, Nikodem Sobański.

Bramki: Nikodem Sobański (6), Piotr Sarna (5), Kuba Zmysłowski (2), Jan Adamczewski (1), Bartek Biernacki (1), Franek Strzyżewski (1), Bartek Zmysłowski (1).

 

 

Dnia 09.11.2013 w hali sportowej w Gorzowie Wlkp. odbył się Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej żaków rocznik 2006 i młodsi o puchar Prezesa Boss Browar Witnica S.A.:

 

 

I Turniej w Gorzowie Wlkp

Wygrany turniej żaków (rocznik 2006) w Gorzowie Wielkopolskim

2013-11-10

  Turniej odbył się w sobotę 09.11.2013 w Gorzowie WLKP,  w  którym zagrało 10 drużyn: KS CANARINHOS SKÓRZEWO, Junior Różanki I, Junior Różanki II, Polonia Słubice, Samson Szczecin, Salos Szczecin, Akademia Gorzów, Dębno, Łucznik Strzelce, Międzyrzecz. Trener zabrał 8 chłopców –Praiss, Konecki, Lipski,Frankiewicz, B.Zmysłowski, K.Zmysłowski, Strzyżewski, Augustyniak   na co dzień trenujących u trenera Matouszka z rocznikiem 2005 oraz 4 – Kasprzak, Lasota, Bogdan,Ćwiertniak z rocznika 2006.

  Zawodnicy Skórzewa po losowaniu trafili do grupy I w której przyszło zmierzyć im się z drużynami: Junior Różanki I, Polonia Słubice, Samson Szczecin, Akademia Gorzów Wlkp.  W  grupie mecze każdy z każdym po 10 minut, w pierwszym meczu zagraliśmy z gospodarzem turnieju drużyną Juniora Różanki, na otwarcie wynik końcowy 0:0 – na pewno delikatnie trema zjadła młodych graczy KS-u, zaskoczeniem była gra z jednej strony o bandę, auty wykonywane nogą gdzie ciężko było się przestawić, powód szybkie przejście z boiska trawiastego na halę. W drugim meczu powoli wiedząc jak mamy grać wygraliśmy z Samsonem Szczecin 1:0 (bramka Stasiu Frankiewicz). Inne wyniki w naszej grupie tak się ułożyły że kolejny mecz graliśmy o wyjście z grupy a przeciwnikiem była Polonia Słubice wynik 1:0 (Bartek Zmysłowski) dla Canarinhos. Mając 7 punktów po 3 meczach mogliśmy się cieszyć z awansu do półfinału.  Z meczu na mecz piłkarze Skórzewa rozkręcali się, wyniki może mało okazałe, ale w pełni kontrolowane. W ostatnim meczu grupowym ponownie wygraliśmy 1:0 (Kuba Zmysłowski) z Akademią Gorzów Wlkp. Do półfinału awansowaliśmy z pierwszego miejsca z 10 punktami w bramkach 3:0. Tam czekała na Nas drużyna Łucznika Strzelce, która zajęła 2-gie miejsce w swojej grupie. Po bardzo dobrym i zaciętym meczu po raz kolejny wygraliśmy 1:0 po bramce Kuby Zmysłowskiego. Ogromna radość w szeregach Canarinhos Skórzewo po ostatnim gwizdku sędziego.
  W wielkim finale spotkaliśmy się ponownie z drużyną Samson Szczecin (w półfinale ograli Salos Szczecin 3:1). Trener Dobek był spokojny o końcowy wynik widząc coraz to lepszą  grę swoich graczy po każdym następnym meczu. Dominacja graczy Skórzewa i wysoka wygrana 4:0 (Strzyżewski-2, Bogdan, B.Zmysłowski) potwierdziła, że tego dnia byliśmy najlepsi! Widok szalejących z radości zawodników Canarinhos - bezcenny. Wielkie brawa dla naszego bramkarza Eryka Praissa, który został najlepszym bramkarzem turnieju, w 6 meczach zachował czyste konto. Trenerzy gratulują całej drużynie ogromnego sukcesu.  Serdeczne podziękowania dla Rodziców za doping i za zaangażowanie. 
  W naszej galerii w zakładce mecze/turnieje można obejrzeć zdjęcia z tego turnieju.

Wyniki- grupa I
KS Canarinhos Skórzewo - Junior Różanki   0:0
KS Canarinhos Skórzewo - Samson Szczecin   1:0 (Frankiewicz)
KS Canarinhos Skórzewo - Polonia Słubice   1:0 (B.Zmysłowski)
KS Canarinhos Skórzewo - Akademia Gorzów WLKP 1:0 (K.Zmysłowski)
Półfinał
KS Canarinhos Skórzewo - Łucznik Strzelce Krajeńskie   1:0 (K.Zmysłowski)
Finał
KS Canarinhos Skórzewo - Samson Szczecin 4:0 (Strzyżewski[2], B.Zmysłowski, Bogdan

KS wystąpił w składzie:
Praiss,Konecki,Lipski,Frankiewicz,B.Zmysłowski,K.Zmysłowski,Strzyżewski,
Augustyniak,Kasprzak,Lasota,Bogdan,Ćwiertniak

Bramki dla KS-u zdobyli: K.Zmysłowski[2], B.Zmysłowski[2], Strzyżewski[2], Frankiewicz, Bogdan

Strona 1 z 2

Podkategorie

Go to top