Dnia 09.11.2013 w hali sportowej w Gorzowie Wlkp. odbył się Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej żaków rocznik 2006 i młodsi o puchar Prezesa Boss Browar Witnica S.A.:

 

 

I Turniej w Gorzowie Wlkp

Wygrany turniej żaków (rocznik 2006) w Gorzowie Wielkopolskim

2013-11-10

  Turniej odbył się w sobotę 09.11.2013 w Gorzowie WLKP,  w  którym zagrało 10 drużyn: KS CANARINHOS SKÓRZEWO, Junior Różanki I, Junior Różanki II, Polonia Słubice, Samson Szczecin, Salos Szczecin, Akademia Gorzów, Dębno, Łucznik Strzelce, Międzyrzecz. Trener zabrał 8 chłopców –Praiss, Konecki, Lipski,Frankiewicz, B.Zmysłowski, K.Zmysłowski, Strzyżewski, Augustyniak   na co dzień trenujących u trenera Matouszka z rocznikiem 2005 oraz 4 – Kasprzak, Lasota, Bogdan,Ćwiertniak z rocznika 2006.

  Zawodnicy Skórzewa po losowaniu trafili do grupy I w której przyszło zmierzyć im się z drużynami: Junior Różanki I, Polonia Słubice, Samson Szczecin, Akademia Gorzów Wlkp.  W  grupie mecze każdy z każdym po 10 minut, w pierwszym meczu zagraliśmy z gospodarzem turnieju drużyną Juniora Różanki, na otwarcie wynik końcowy 0:0 – na pewno delikatnie trema zjadła młodych graczy KS-u, zaskoczeniem była gra z jednej strony o bandę, auty wykonywane nogą gdzie ciężko było się przestawić, powód szybkie przejście z boiska trawiastego na halę. W drugim meczu powoli wiedząc jak mamy grać wygraliśmy z Samsonem Szczecin 1:0 (bramka Stasiu Frankiewicz). Inne wyniki w naszej grupie tak się ułożyły że kolejny mecz graliśmy o wyjście z grupy a przeciwnikiem była Polonia Słubice wynik 1:0 (Bartek Zmysłowski) dla Canarinhos. Mając 7 punktów po 3 meczach mogliśmy się cieszyć z awansu do półfinału.  Z meczu na mecz piłkarze Skórzewa rozkręcali się, wyniki może mało okazałe, ale w pełni kontrolowane. W ostatnim meczu grupowym ponownie wygraliśmy 1:0 (Kuba Zmysłowski) z Akademią Gorzów Wlkp. Do półfinału awansowaliśmy z pierwszego miejsca z 10 punktami w bramkach 3:0. Tam czekała na Nas drużyna Łucznika Strzelce, która zajęła 2-gie miejsce w swojej grupie. Po bardzo dobrym i zaciętym meczu po raz kolejny wygraliśmy 1:0 po bramce Kuby Zmysłowskiego. Ogromna radość w szeregach Canarinhos Skórzewo po ostatnim gwizdku sędziego.
  W wielkim finale spotkaliśmy się ponownie z drużyną Samson Szczecin (w półfinale ograli Salos Szczecin 3:1). Trener Dobek był spokojny o końcowy wynik widząc coraz to lepszą  grę swoich graczy po każdym następnym meczu. Dominacja graczy Skórzewa i wysoka wygrana 4:0 (Strzyżewski-2, Bogdan, B.Zmysłowski) potwierdziła, że tego dnia byliśmy najlepsi! Widok szalejących z radości zawodników Canarinhos - bezcenny. Wielkie brawa dla naszego bramkarza Eryka Praissa, który został najlepszym bramkarzem turnieju, w 6 meczach zachował czyste konto. Trenerzy gratulują całej drużynie ogromnego sukcesu.  Serdeczne podziękowania dla Rodziców za doping i za zaangażowanie. 
  W naszej galerii w zakładce mecze/turnieje można obejrzeć zdjęcia z tego turnieju.

Wyniki- grupa I
KS Canarinhos Skórzewo - Junior Różanki   0:0
KS Canarinhos Skórzewo - Samson Szczecin   1:0 (Frankiewicz)
KS Canarinhos Skórzewo - Polonia Słubice   1:0 (B.Zmysłowski)
KS Canarinhos Skórzewo - Akademia Gorzów WLKP 1:0 (K.Zmysłowski)
Półfinał
KS Canarinhos Skórzewo - Łucznik Strzelce Krajeńskie   1:0 (K.Zmysłowski)
Finał
KS Canarinhos Skórzewo - Samson Szczecin 4:0 (Strzyżewski[2], B.Zmysłowski, Bogdan

KS wystąpił w składzie:
Praiss,Konecki,Lipski,Frankiewicz,B.Zmysłowski,K.Zmysłowski,Strzyżewski,
Augustyniak,Kasprzak,Lasota,Bogdan,Ćwiertniak

Bramki dla KS-u zdobyli: K.Zmysłowski[2], B.Zmysłowski[2], Strzyżewski[2], Frankiewicz, Bogdan

Go to top