III miejsce żaków (rocznik 2005) w Dopiewie

 

 

  W grupie nasz zespół rozpoczął z wysokiego "C" i pokonał 5-0 Koronę Zakrzewo. Następnie nasz zespół pewnie pokonał Akademię Piłkarską Reiss I 2-0. W trzecim meczu dobra passa trwała dalej, kolejnym pokonanym zespołem został Oranje Sport Poznań 1-0. Po trzech meczach zespół uzyskał 9 punktów przy bardzo dobrym stosunku bramkowym 8-0. Ostatnie dwa spotkania grupowe zakończyły się remisami, najpierw 1-1 z AP Błękitni Owińska II oraz 2-2 z KKS 1922 Lechia Kostrzyn. W sumie z 11 punktami KS uplasował się na 1 miejscu w grupie.
  Po meczach grupowych przyszło nam się zmierzyć w półfinale z gospodarzem UKS Mondi Grom Dopiewo. Niestety był to najsłabszy mecz w wykonaniu młodych piłkarzy. Widoczna była trema zawodników, którzy popełniali proste błędy zarówno w obronie oraz w ataku. W konsekwencji po porażce 1-2, w meczu o 3 miejsce zagraliśmy z Oranje Sport Poznań. Po bardzo dobrym meczu KS Canarinhos Skórzewo wygrał 5-0 niemalże perfekcyjnie grając przez pełne 12 minut. Małym pocieszeniem dla podopiecznych trenerów Kaliszana i Matouszka był fakt, iż zwycięzcom II Grand Prix w Dopiewie został zespół, z którym przegraliśmy w półfinale - UKS Mondi Grom Dopiewo (pokonał AP Błękitni Owińska I 1:0) - którym gratulujemy postawy.
Warto odnotować, iż najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany zawodnik KS Canarinhos Skórzewo - Eryk Preiss - gratulujemy.
  Cieszy fakt, że dobry sportowy wynik był konsekwencją dobrej gry całego zespołu, który pokazał kilka ciekawych akcji, a co może i ważniejsze zyskał kolejne doświadczenie. Rodzicom gratulujemy postawy swoich pociech oraz dziękujemy za obecność i aktywny doping!!!


Skład: Eryk Preiss, Bartek Biernacki, Bartek Zmysłowski, Adam Witek, Kacper Jaskóła, Staś Frankiewicz, Franek Strzyżewski, Kuba Zmysłowski, Jan Adamczewski, Piotr Sarna, Nikodem Sobański.

Bramki: Nikodem Sobański (6), Piotr Sarna (5), Kuba Zmysłowski (2), Jan Adamczewski (1), Bartek Biernacki (1), Franek Strzyżewski (1), Bartek Zmysłowski (1).

 

Go to top